Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Dołącz do nas na facebookuprzejdz do strony krowkarenka.pl

Informacje

Krówkarenka

przejdz do www.krowkarenka.plZapraszamy do naszej Krówkarenki - Kawiarenki Krówki Opatowskiej, w której prowadzimy warsztaty związane z tradycyjnym ręcznym procesem produkcji opatowskich cukierków.

Warsztaty, podczas których poznać można tajemnice produkcji Krówki Opatowskiej  , a także opanować sztukę zawijania Krówek we własnoręcznie przygotowane etykietki są jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Opatowa. Warsztatom towarzyszą słodkie konkursy na zawijanie krówek na czas i jedzenie pączków z polewą krówkową na czas. Choć uczestnicy warsztatów przesyceni są słodkościami  – jednak Krówek Opatowskich nigdy dość!.

W kawiarni spróbować można ciasta z masą krówkową i pączków z polewą krówkową. Serwowane są gofry na patyku, desery lodowe, koktajle i soki ze świeżych owoców. Nie brakuje także ciepłych przekąsek.

Na pamiątkę pobytu w Opatowie w kawiarni zakupić można oczywiście Krówki Opatowskie w firmowych i okolicznościowych papierkach/kuferkach.

Kawiarnia utworzona została dzięki środkom pozyskanym z Programu Góry Świętokrzyskie Naszą Przyszłością - ze szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

   

Nasi klienci

strony www strony www strony www strony www strony www strony www
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION