Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Dołącz do nas na facebookuprzejdz do strony krowkarenka.pl

Informacje

Konkurs Nasze Dobre Świętokrzyskie

Krówka opatowska – produkowana w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie już blisko trzydzieści lat według tej samej, oryginalnej receptury i niezmienionej metody, została jednym z laureatów piątej edycji konkursu "Nasze Dobre Świętokrzyskie".


27 listopada 2012 roku podczas uroczystej gali poznaliśmy zwycięzców nagrodzonych godłem "Nasze Dobre Świętokrzyskie". Tegoroczna, piąta już edycja konkursu promującego wysokiej jakości produkty i usługi oferowane przez firmy i przedsiębiorstwa z województwa świętokrzyskiego cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przedsiębiorstwa z naszego regonu zgłosiły rekordową liczbę 26 swoich produktów i usług, które pogrupowano w trzech kategoriach: Produkty spożywcze, Produkty przemysłowe oraz Usługi.


Na wszystkich nagrodzonych produktach i usługach na najbliższe dwa lata pojawi się znak jakości "Nasze Dobre Świętokrzyskie”. Będzie się nim mogło pochwalić aż dwanaście najwyższej jakości wyrobów i usług.

Nasi klienci

strony www strony www strony www strony www strony www strony www
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION