Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Dołącz do nas na facebookuprzejdz do strony krowkarenka.pl

Informacje

Kawiarenka Krówkowa

Miło nam poinformować, że w pomieszczeniach dawnej Mleczarni przy ul. Sienkiewicza 54 w Opatowie powstanie Firmowa Kawiarenka Krówkowa wraz z salą dydaktyczną.

W kawiarni spróbować będzie można ciasta i pączków z masą krówkową, a także zakupić Krówki Opatowskie w firmowych i okolicznościowych opakowaniach.

W sali dydaktycznej organizowane będą warsztaty związane z procesem produkcji naszych tradycyjnych Krówek. Oferta warsztatów skierowana będzie do turystów odwiedzających Opatów oraz do wycieczek szkolnych i firmowych.

Chcemy, aby Kawiarenka Krówkowa z salą dydaktyczną stała się jedną z atrakcji turystycznych Opatowa.

Prace remontowe pomieszczeń przeznaczonych pod przyszłą Kawiarenkę zostały rozpoczęte w październiku 2014 r. Planowane otwarcie nastąpić ma w czerwcu 2015 r.

Utworzenie Kawiarenki Krówkowej współfinansowane jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Środki finansowe na tę inwestycję pozyskano z Programu Góry Świętokrzyskie Naszą Przyszłością, którego operatorem jest Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu.
 

   
    

Nasi klienci

strony www strony www strony www strony www strony www strony www
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION